Marko Perković Thompson oglasio se na svojoj službenoj Facebook stranici emotivnom porukom zahvale svojim fanovima. U objavi koja je izazvala brojne reakcije i dijeljenja, Thompson se prisjetio zajedničkih trenutaka s publikom, istaknuvši koliko mu znači njihova dugogodišnja podrška.
“Dragi prijatelji, vidio sam i doživio od vas svakakve ljepote, imali smo zajedno puno velikih i emotivnih koncerata, stotine puta uživali u zajedništvu, a i suzu puštali,” napisao je Thompson.
U nastavku je istaknuo kako su mu obožavatelji uvijek bili uz njega – i u sretnim i u teškim trenucima – no ovog puta su ga, kako kaže, “neizmjerno iznenadili”.
“Bez vas ovo ne bi bilo moguće! Imam najvjernije fanove i publiku na svijetu! Hvala vam od srca, a ponajprije hvala dragom Bogu na ovome zajedništvu i ljubavi koje nam je darovao,” poručio je.
Objavu je zaključio snažnom porukom: “Zajedništvo je naša snaga! Čuvajmo jedni druge! Bog i Hrvati!“
Poruka je izazvala veliki broj reakcija na društvenim mrežama, a mnogi su je nazvali najemotivnijom objavom koju je Thompson podijelio u posljednje vrijeme. Komentari su puni podrške, zahvalnosti i izraza odanosti pjevaču koji je desetljećima prisutan na hrvatskoj glazbenoj sceni.
Nova pjesma i najava albuma
Kako je ranije i najavio, Thompson je objavio novu pjesmu pod nazivom “Devedeset neke”. Riječ je o snažnoj emotivnoj baladi koju je pjevač sam napisao i skladao, a posvećena je suprugama hrvatskih branitelja koje su kod kuće čekale i molile za vijesti s bojišta.
Pjesma je dio nadolazećeg albuma koji će biti objavljen prije velikog koncerta na Hipodromu 5. srpnja. Radi se o dugoočekivanom glazbenom projektu kojim Thompson najavljuje snažan povratak na scenu.
Pjevačev kolega i mladi pjevač Marko Bošnjak komentirao je najavu koncerta i samog Thompsona, izjavivši: “Znam gdje ova priča može završiti.“

