“U ovom teškom trenutku, molimo sve da poštuju privatnost Michaila i njegove obitelji. Klub večeras neće davati daljnje komentare, ali će se oglasiti u dogledno vrijeme”, priopćili su iz West Hama.
Engleski mediji donose nove detalje strašne nesreće koja se dogodila ove subote u Engleskoj. Nogometaš londonskog premierligaša West Ham Uniteda, 34-godišnji Michail Antonio slupao je svoj Ferrari. Njegovo stanje je stabilno, što su potvrdili iz West Hama objavom na društvenim mrežama, prenosi Večernji list
“West Ham United može potvrditi da je Michail Antonio u stabilnom stanju nakon prometne nesreće koja se ovoga poslijepodneva u području Essexa. Michail je pri svijesti i komunicira te je trenutačno pod strogim nadzorom u bolnici u središtu Londona. U ovom teškom trenutku, molimo sve da poštuju privatnost Michaila i njegove obitelji. Klub večeras neće davati daljnje komentare, ali će se oglasiti u dogledno vrijeme”, priopćili su iz West Hama.
Inače, Daily Mail je javio da je čak 45 minuta nakon udesa Antonio ostao zarobljen u svom smrskanom automobilu s kojim je zabio u drvo. Vatrogasci su morali rezati granje kako bi ga izvukli.

