Triba imat vire! Eto sad smo prvi na tablici!, napisao je bivši gradonačelnik Splita Željko Kerum nakon što ga je Hajduk dvostruko obradovao pobjedom protiv Dinama u derbiju
Bivši gradonačelnik Splita Željko Kerum podijelio je s pratiteljima na Facebooku dobitak na kladionici kojeg je zaradio pobjedom Hajduka na Maksimiru u najvećem derbiju hrvatskog nogometa. Splićani su golom Marka Livaje pobijedili Dinamo 1-0, a Kerum se pohvalio “ulovom”.
– Ćapa sam soma eura! Ima desetak dana šefovi Hajduka su izjavili da je Dinamo bolji, a naš Zlatko Vujović je reagirao i rekao to je jedna utakmica, derbi i može svatko dobit. I to je to! Triba imat vire! Eto sad smo prvi na tablici! Vaš Kerum – napisao je Kerum u objavi.

Njegova objava izazvala je niz reakcija, a jedan navijač mu je šaljivo poručio:
– Romano Obilinović na aparatima.
Drugi ga je, pak, ispravio oduzevši ulog od ukupnog dobitka.
– Nisi ćapa soma, nego 600 ha, ha.
Kerum je vjerovao u pobjedu Hajduka, no osigurao se odigravši X2.
– Nisi imao mu*a čistu duju igrati – napisao mu je treći navijač.

